Belka
Wtorek, 15 Kwietnia 2025   imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Awantura w staszowskim PKS

Data publikacji: 2019-02-20, Data modyfikacji: 2019-02-21
A A AWydrukDrukuj  
 
admin on 20 lut 2019 - 19:44Napięta sytuacja między pracownikami staszowskiego PKS-u a władzami spółki trwa już od dłuższego czasu. Teraz miarka się przebrała - pracownicy stanowczo domagają się wypłaty zaległych wynagrodzeń i jasnego określenia jak spółka będzie funkcjonowała dalej. Jak dowiedziało się "Echo Dnia" staszowski PKS będzie musiał wypłacić zatrudnionym osobom około 600 tysięcy złotych. Pracownicy firmy są poważnie zaniepokojeni i oburzeni sytuacją w jakiej się znaleźli. Staszowski PKS jest zadłużony, nie wypłacał im systematycznie całości pensji, a teraz ogłoszono że przetarg na sprzedaż stacji paliw odbędzie się 22 lutego. Zatrudnione osoby w staszowskim PKS - ie proszą aby rzetelnie podawać informacje i twierdzą, że już od około 2 lat są problemy z wypłacaniem pensji - były wypłacane z opóźnieniem i nie w całości. A od około pół roku sytuacja jest według nich naprawdę tragiczna i bardzo niepokojąca. Autor: ACHPełna treść na stronie Echo Dnia

Pełna treść wiadomości na: 5094 at staszowskie.pl
staszowskie.pl, Źródło artykułu: staszowskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola