Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
Belka
Poniedziałek, 14 Kwietnia 2025   imieniny: Julianna, Justyna, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Staszowski PKS po interwencji wypłaca zaległe pensje

Data publikacji: 2019-03-14, Data modyfikacji: 2019-03-17
A A AWydrukDrukuj  
 
admin on 14 mar 2019 - 20:05Część pieniędzy już dostali, resztę mają zobaczyć na kontach do końca miesiąca – pracownicy staszowskiego PKS-u upomnieli się o zaległe wynagrodzenia, a firma zaczęła wypłacać należności. Jak informuje Marek Żyła z NSZZ „Solidarność” w staszowskim PKS, rozmowy z prezesem spółki przebiegły pomyślnie. - Prezes obiecał, że do końca miesiąca zostaną wypłacone pieniądze za styczeń i luty. Liczymy, że tak się stanie. W innym razie będziemy interweniować - przestrzega. Pracownikom zostały do tej pory wypłacone zaległości z poprzedniego roku. Jak informowaliśmy, PKS w Staszowie łącznie był winny pracownikom około 600 tysięcy złotych. Firma zalegała z wypłatami nawet do pół roku. Chodzi o kwoty rzędu 7-8 tysięcy na jednego pracownika. Sprawa dotyczyła około 75 osób. Autor: Izabela MortasPełna treść na stronie Radio Kielce

Pełna treść wiadomości na: 5098 at staszowskie.pl
staszowskie.pl, Źródło artykułu: staszowskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola