Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Alicja Urbanowicz najlepszym nauczycielem muzyki w Polsce!

Data publikacji: 2018-06-01, Data modyfikacji: 2018-06-02
A A AWydrukDrukuj  
 
admin on 1 cze 2018 - 07:30W minioną sobotę w Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie odbyła się gala wręczenia nagród Nauczyciel Muzyki 2017 w Polsce. Decyzją Kapituły Konkursu, tytuł Nauczyciela Muzyki 2017 otrzymała Alicja Urbanowicz ze Staszowa. Właśnie rozstrzygnięto trzecią edycję konkursu, w której Polskie Stowarzyszenie Edukacji i Animacji Muzycznej promuje i docenia najlepszych nauczycieli muzyki w Polsce. Ludzi kreatywnych, muzykujących, którzy potrafią zaszczepić miłość do muzyki, ciekawie i efektywnie jej uczyć oraz sprawić, że muzyka jest obecna w środowisku lokalnym. Kandydaturę Alicji Urbanowicz ze Staszowa zgłosiła fundacja Muzyka Jest Dla Wszystkich. Spośród zgłoszonych propozycji kapituła konkursu wybrała 11 finalistów, a spośród nich, nagrodę główną przyznano właśnie Alicji Urbanowicz. Autor: AWAPełna treść na stronie Echo Dnia

Pełna treść wiadomości na: 4828 at staszowskie.pl
staszowskie.pl, Źródło artykułu: staszowskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola