Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Awans nam nie grozi [W najnowszym TN]

Data publikacji: 2018-08-08, Data modyfikacji: 2018-08-10
A A AWydrukDrukuj  
 
Rozmowa z SEBASTIANEM WIECZORKIEM, prezesem SKS Wisła Sandomierz. – To było wyjątkowo gorące lato w klubie. W takich sytuacjach mówimy o wietrzeniu szatni, ale w przypadku Wisły, można mówić raczej o wielkiej kadrowej rewolucji. Lista piłkarzy, którzy opuścili klub lub z którymi nie przedłużono umów, jest wyjątkowo bogata. – Od razu powiem, że nie ze wszystkimi chcieliśmy się rozstać. Życie pisze jednak swoje scenariusze, a zawodnicy mają swoje plany. Patryk Drzymała wyjechał do pracy we Francji, Daniel Beszczyński wybrał Sokoła Sokolniki, a Damian Juda wrócił do Sokoła Nisko. Nie mieliśmy natomiast planów, jeżeli chodzi o przedłużenie umów z Patrykiem Rogiem i Krzysztofem Miroszką. Budując nowy zespół chcieliśmy się skupić na zawodnikach z regionu, dlatego do zespołu dołączyli między innymi Damian Nogaj i Michał Kamiński z Alitu Ożarów czy wypożyczony z Siarki bramkarz, Przemek Janowski. – Nowy trener, Dariusz Pietrasiak, to także „swój człowiek”. Zarząd i Pan nie byliście zadowoleni z pracy trenera Grzegorza Wesołowskiego? – Na zmianę szkoleniowca miało wpływ kilka czynników. Teoretycznie cel, jaki postawiliśmy przed trenerem Wesołowskim, a więc utrzymanie, został zrealizowany, ale nie było to zrobione do końca tak, jak powinno… (zb) Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu „TN”. KUP e-TN (kliknij w obrazek poniżej)  

Pełna treść wiadomości na: tyna.info.pl/?p=32322
tyna.info.pl, Źródło artykułu: tyna.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola