Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Awantura w staszowskim szpitalu zakończona

Data publikacji: 2018-06-12, Data modyfikacji: 2018-06-15
A A AWydrukDrukuj  
 
admin on 12 cze 2018 - 22:58We wtorek, 12 czerwca lekarze z oddziału wewnętrznego staszowskiego szpitala podpisali porozumienie z dyrekcją. Nie odejdą z pracy, wypowiedzenia, które złożyli przestały obowiązywać. Paweł Wojtasik, dyrektor staszowskiego szpitala poinformował nas, że zostało podpisane porozumienie między lekarzami a dyrekcją. Sytuacja jest opanowana - specjaliści, zrzeszeni w konsorcjum nie odejdą z pracy. Kontrakt został przedłużony. Autor: Agata ChrobotPełna treść na stronie Echo Dnia

Pełna treść wiadomości na: 4836 at staszowskie.pl
staszowskie.pl, Źródło artykułu: staszowskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola