Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bo w każdej z nas jest naturalne piękno [W najnowszym TN]

Data publikacji: 2018-12-27, Data modyfikacji: 2018-12-29
A A AWydrukDrukuj  
 
„Gdybym nie była makijażystką… byłabym malarką. Chociaż makijaż nie jest trwałym wyrazem artystycznym, to przynosi tyle piękna, radości i wdzięczności…” – pisze na swoim facebookowym profilu Ewelina Sudoł, właścicielka Kreacji Piękna, która zdobyła tytuł Mistrza Branży Ślubnej 2018 w plebiscycie „Tygodnika Nadwiślańskiego”, w kategorii salon piękności. Wystarczy chwila rozmowy, by przekonać się o tym, że swój zawód rzeczywiście traktuje w kategoriach sztuki. –  W firmie Mary Kay, gdzie pracuję, dużo się szkolimy. Gdy pojawiła się możliwość wzięcia udziału w szkoleniu z makijażu, postanowiłam się zgłosić. Obudziło się we mnie pragnienie, by bliżej poznać tę dziedzinę. Szkolenie prowadził znany polski wizażysta, Kamil Nejman-Kang, który maluje wielkie gwiazdy. To on zauważył, że potrafię operować pędzlem, i że całkiem nieźle mi to wychodzi – opowiada. Owo „operowanie pędzlem” nie było Ewelinie obce. Już w szkole podstawowej pasjonowała się malarstwem. – To były takie moje chwile. Noce z farbami lub ołówkiem, nad kartką papieru, potem przy płótnie. Malowałam dla siebie, dla przyjemności – wspomina. – Ostatni obraz namalowałam, kiedy byłam w dziewiątym miesiącu ciąży. Potem dziecko, własny biznes. Przez wiele lat nie malowałam. I nagle to szkolenie z makijażu. Wcześniej nawet nie pomyślałam, że moja dawna pasja i związane z nią predyspozycje dadzą się przełożyć na pracę makijażystki. A tak właśnie się stało. Dzisiaj Ewelina Sudoł wprowadza w tajniki tej wbrew pozorom niełatwej sztuki inne kobiety i dziewczyny. Uczy jak umiejętnie korzystać z kosmetyków, by podkreślić swoje naturalne piękno…(sc) Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu „TN”. KUP e-TN (kliknij w obrazek poniżej)

Pełna treść wiadomości na: tyna.info.pl/?p=38651
tyna.info.pl, Źródło artykułu: tyna.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola