Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Byłem naiwny" - rozmowa z oskarżonym o korupcję prezydentem Tarnobrzega Grzegorzem Kiełbem [W najnowszym TN]

Data publikacji: 2018-08-01, Data modyfikacji: 2018-08-04
A A AWydrukDrukuj  
 
W obszernej rozmowie z redaktorem naczelnym „Tygodnika Nadwiślańskiego” oskarżony o korupcję włodarz miasta przedstawia swoją wersję wydarzeń, które legły u podstaw największego kryzysu w historii tarnobrzeskiego samorządu. Opowiada ze szczegółami jak wyglądała akcja CBA w jego gabinecie, jak traktowany był w areszcie i jakie ma plany w związku ze zbliżającymi się wyborami. Mierzy się chyba ze wszystkimi ważnymi pytaniami, które każdy tarnobrzeżanin chciałby mu zadać. Między innymi, czy wziął 20 tysięcy złotych łapówki, jak wplątał się w relację z Dariuszem Kołkiem, za sprawą której znalazł się w areszcie, i po co dawał prokuraturze argument do ponownego aresztowania, udając się do urzędu niedługo po wyjściu na wolność. Naczelny „TN” pyta go także o naciągane – zdaniem niektórych – zwolnienie lekarskie oraz o to, czy sugerując, że PiS maczało palce w aferze z jego udziałem, nie boi się kolejnego procesu o zniesławienie… (rn) Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu „TN”. KUP e-TN (kliknij w obrazek poniżej)        

Pełna treść wiadomości na: tyna.info.pl/?p=32038
tyna.info.pl, Źródło artykułu: tyna.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola