Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja dotycząca parkowania w dniu 01.11.18 w obrębie cmentarzy na terenie Tarnobrzega

Data publikacji: 2018-10-31, Data modyfikacji: 2018-11-01
A A AWydrukDrukuj  
 
Urząd Miasta Tarnobrzega informuje o miejscach do parkowania w obrębie miejskich cmentarzy: Cmentarz – Sobów Zakaz zatrzymywania i postoju będzie obowiązywać: na ul. Bema stanowiącej dojazd do cmentarza na osiedlu Sobów, na zatoce autobusowej przy ul. Bema. Parking przeznaczony do postoju będzie możliwy: na utwardzonym parkingu przed kaplicą –wjazd na parking pierwszym zjazdem od  centrum miasta, na gruntowym parkingu za kaplicą – wjazd na parking drugim zjazdem od centrum miasta, na parkingu przy bramie cmentarza – dojazd drogą wewnętrzną pierwszym zjazdem od centrum miasta.Cmentarz – Wielowieś Zakaz zatrzymywania i postoju będzie obowiązywać: na ul. Warszawskiej stanowiącej dojazd do cmentarza na osiedlu Wielowieś. Parking przeznaczony do postoju będzie możliwy: na utwardzonym parkingu przy cmentarzu, w dniu 01.11.2018 r. obowiązywać będzie na parkingu ruch jednokierunkowy – wjazd pierwszym zjazdem od centrum miasta – wyjazd drugim zjazdem od centrum miasta, po jednej stronie drogi wewnętrznej przy i za Zajazdem „Anna”.Cmentarz przy ul. Wisłostrada Istniejąca czasowa organizacja ruchu związana z przebudową skrzyżowania ulicy Wisłostrada – Mickiewicza – Sikorskiego obowiązywać będzie również dnia 01.11.2018 r. Udostępnione parkingi: I.   Udostępniona zostanie  część wyłączonej drogi ulicy Wisłostrada na odcinku od ul. Granicznej do początku zakresu robót. Na przeznaczonej do parkowania części jezdni,  obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy od ul. Granicznej, z wyjazdem przez utwardzony pas zieleni. II.   Od strony osiedla Miechocin na potrzeby parkowania udostępniona zostanie część ulicy Mickiewicza na odcinku od ul. Granicznej do skrzyżowania z ul. Wisłostrada-Sikorskiego. Wyłączony odcinek będzie drogą „ślepą”, dlatego samochody należy parkować blisko krawędzi jezdni w celu możliwości nawrócenia i wyjazdu. III.   Z uwagi na wprowadzony na czas wykonywania przebudowy ruch jednokierunkowy na ul. Granicznej, możliwe będzie parkowanie po prawej stronie jezdni. W obrębie wszystkich cmentarzy ruch będzie monitorowany przez służby porządkowe. Poniżej mapy sytuacyjne dla poszczególnych cmentarzy.

Pełna treść wiadomości na: tyna.info.pl/?p=34911
tyna.info.pl, Źródło artykułu: tyna.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola