Belka
Środa, 24 Kwietnia 2024   imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Jechał przez miejscowość 102 km/h

Data publikacji: 2018-10-23, Data modyfikacji: 2018-10-23
A A AWydrukDrukuj  
 
23-letni kierowca alfy romeo, który prowadził pojazd z prędkością 102 km/h, stracił prawo jazdy. Powodem utraty uprawnień było nieprzestrzeganie przepisów dotyczących ograniczenia prędkości w terenie zabudowanym. Policjanci zatrzymali mężczyznę do kontroli drogowej w Zabrniu w gminie Grębów. Policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy kierującemu, w związku z przekroczeniami dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym. W niedzielę po godz. 15, kierujący alfą romeo 23-latek jechał przez miejscowość Zabrnie, z prędkością 102 km/h. Dopuszczalna prędkość na tym odcinku wynosi 50 km/h. Policjanci ruchu drogowego zatrzymali mężczyznę do kontroli drogowej. Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym o 62 km/h, kierowca stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy i został ukarany mandatem. Policjanci przypominają, że zgodnie z przepisami – kierowcom, którzy przekroczą dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym, prawo jazdy zostanie odebrane bezpośrednio przez kontrolującego ich policjanta. Następnie zostanie ono przesłane do właściwego starosty, który wydając decyzję administracyjną, formalnie zatrzyma ten dokument – za pierwszym razem na 3 miesiąc. Źródło policja.  

Pełna treść wiadomości na: tyna.info.pl/?p=34464
tyna.info.pl, Źródło artykułu: tyna.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola