Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kandydaci na burmistrza Połańca 2018

Data publikacji: 2018-09-26, Data modyfikacji: 2018-09-29
A A AWydrukDrukuj  
 
admin on 26 wrz 2018 - 23:21Podajemy kandydatów na Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec w Powiecie Staszowskim w wyborach samorządowych, które odbędą się 21 października 2018 r. Zgłoszeni kandydaci: 1. KACZMARCZYK Marcin, lat 39, KW Prawo i Sprawiedliwość, zam. Połaniec 2. KUŚMIERZ Marcin, lat 40, KWW Inicjatywa Obywatelska Połaniec, zam. Ruszcza 3. NOWAK Jacek Benedykt, lat 45, KWW Jacka Nowaka, zam. Połaniec 4. STRZAŁA Grzegorz, lat 57, KWW Grzegorza Strzały, zam. Połaniec 5. TARNOWSKI Jacek, lat 51, KWW Jacka Tarnowskiego, zam. Połaniec Sondaż przedwyborczy! Zagłosuj na swojego kandydata: Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec

Pełna treść wiadomości na: 5031 at staszowskie.pl
staszowskie.pl, Źródło artykułu: staszowskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola