Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Koncert wiedeński [zapowiedź][patronat TN]

Data publikacji: 2018-11-30, Data modyfikacji: 2018-12-03
A A AWydrukDrukuj  
 
W Stalowej Woli ruszyła sprzedaż biletów na wyjątkowe wydarzenie – „Koncert wiedeński” z udziałem znakomitych solistów występujących na deskach polskich i europejskich oper. Na scenie pojawią się także laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec i fortepianu. Koncert zaplanowany jest dopiero na kwiecień przyszłego roku, ale warto dużo wcześniej pomyśleć o zarezerwowaniu sobie miejsca na widowni, bowiem zainteresowanie przedsięwzięciem jest bardzo duże. W trakcie gali zabrzmią największe przeboje króla walca – Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza” oraz „Kraina Uśmiechu”. Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.(rs) Bilety w cenie 70 i 75 zł dostępne są w MDK, sklepach muzycznych FIFF, wybranych księgarniach oraz online: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl Dla naszych czytelników przygotowaliśmy jedno podwójne zaproszenie na koncert. O tym w jaki sposób można będzie je otrzymać, poinformujemy w jednym z najbliższych wydań „Tygodnika Nadwiślańskiego”.  

Pełna treść wiadomości na: tyna.info.pl/?p=37291
tyna.info.pl, Źródło artykułu: tyna.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola