Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Latające cuda natury"[zapowiedź]

Data publikacji: 2018-08-02, Data modyfikacji: 2018-08-04
A A AWydrukDrukuj  
 
JAROCIN. Centrum Edukacji Ekologicznej Gminnego Ośrodka Kultury Sportu Turystyki i Rekreacji po raz kolejny organizuje ogólnopolski konkurs fotograficzny „Latające cuda natury”.  Twórcy konkursu zachęcają fotografów do utrwalenia unikalnego piękna polskiej przyrody, w tym fascynującego świata latających władców przestrzeni. Prace w konkursie można nadsyłać do 17 sierpnia. Wręczenie nagród odbędzie się 14 września, zaś wystawę pokonkursową będzie można obejrzeć w GOKSTiR do 16 października. Patronat nad konkursem objęli starosta niżański, Związek Polskich Fotografów Przyrody Okręg Roztoczańsko – Podkarpacki oraz stalowowolskie Stowarzyszenie Fotograficzne „Animus”. Dla zwycięzców organizatorzy przewidzieli nagrody finansowe.

Pełna treść wiadomości na: tyna.info.pl/?p=31857
tyna.info.pl, Źródło artykułu: tyna.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola