Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Mistrzowie Branży Ślubnej nagrodzeni!

Data publikacji: 2018-11-30, Data modyfikacji: 2018-12-03
A A AWydrukDrukuj  
 
W piątek 30 listopada w Tarnobrzeskim Domu Kultury odbyła się pierwsza Gala Mistrzów Branży Ślubnej Tygodnika Nadwiślańskiego. Podczas imprezy nagrodziliśmy zdobywców trzech pierwszych miejsc w pierwszej edycji plebiscytu „Wesele, hej wesele!” Fotorelacja z gali: http://tyna.info.pl/gala-mistrzow-branzy-slubnej-2018/ W kategorii „lokal weselny” zwyciężył Dworek Belweder z Chmielowa zdobywając 54,1% wszystkich głosów. Drugie miejsce zajęła Villa Anna z Tarnobrzega, a trzecie Restauracja Cykada z Pęchowa. Wśród zespołów muzycznych i dj wygrał Dj eM czyli Michał Szczytyński z Tarnobrzega (48,8% głosów). Drugi wynik zdobył zespół „Maxwel” ze Staszowa, a trzeci „Vester” z Grębowa. Wśród cukierni wygrała Cukiernia Katarzynka z Niska (49,3%) głosów, przed Piekarnią u Jędrusia z Koprzywnicy, Domową Cukierenką Jagiellonka ze Stalowej Woli i Krainą Tortów z Rżuchowa. Wśród salonów piękności 88,7% głosów zdobyła Kreacja Piękna Eweliny Sudoł z Tarnobrzega. Drugi wynik zanotował salon Pretty Woman z tego samego miasta. Tytuł najlepszego fotografa przypadł Adamowi Jaskotowi z Sandomierza (37% głosów). Drugie miejsce zdobyła Renata Trybuła z Gorzyc, a trzecie Mariusz Twaróg z Tarnobrzega. Członkowie grupy Leśne Licho Fire Show ze Stalowej Woli zwyciężyli w kategorii „ślubne usługi specjalne” (45,4% głosów). Drugie miejsce zdobył Photo-Mirror z Sandomierza, a trzecie Agencja Artystyczna Macieja Osucha z Agatówki. Celem plebiscytu było wyłonienie mistrzów branży ślubnej – firm, które każdej młodej parze mogą przygotować prawdziwe wesele marzeń. Laurami podzieliły się firmy z całego regionu – od Chmielowa, przez Tarnobrzeg i Sandomierz, Staszów po Stalową Wolę i Nisko. Fot. D. Siatrak btr

Pełna treść wiadomości na: tyna.info.pl/?p=37545
tyna.info.pl, Źródło artykułu: tyna.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola