Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Najczęściej czytane teksty w 2018 roku - na portalu tyna.info.pl

Data publikacji: 2018-12-30, Data modyfikacji: 2019-01-01
A A AWydrukDrukuj  
 
Przedstawiamy listę 15 tekstów z portalu tyna.info.pl, które w 2018 roku były przez Was najczęściej czytane. Klikając w tytuł można przenieść się do każdej z tych informacji. 1. Dramat w tarnobrzeskim szpitalu. Tak źle jeszcze nie było! 2. Studniowka Zespół Szkół Ogólnokształcących w Grębowie [ZDJĘCIA] 3. Tragedia nad Jeziorem Tarnobrzeskim. 24-latek w stanie krytycznym 4. Jedyna taka kolekcja! [Zdjęcia] 5. Otwarcie restauracji Pele Mele w Tarnobrzegu. Zobacz zdjęcia! 6. Takiego poloneza Tarnobrzeg jeszcze nie widział! Wielkie urodziny maista [ZDJĘCIA] 7. Znaleźli „skarb” w szpitalu! 8. Radość w sztabie wyborczym Marcina Marca [Zdjęcia] 9.  Wypadek busa w Nagnajowie [zdjęcia] 10. Samochód w Wiśle [ZDJĘCIA] 11. Studniówka w LO im. M. Kopernika w Tarnobrzegu [ZDJĘCIA] 12. Wiktoria staje na nogi [W najnowszym TN] 13. Aktualne wyniki głosowania w plebiscycie „Wesele, hej wesele!” 14. RMF FM: Wręczenie łapówki prezydentowi Tarnobrzega jest dobrze udokumentowane 15. Plebiscyt LIDERZY KADENCJI – zagłosuj na swojego faworyta!

Pełna treść wiadomości na: tyna.info.pl/?p=39096
tyna.info.pl, Źródło artykułu: tyna.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola