Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ostatnie godziny głosowania w weselnym plebiscycie Tygodnika Nadwiślańskiego!

Data publikacji: 2018-10-01, Data modyfikacji: 2018-10-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Już tylko kilka godzin pozostało do zakończenia głosowania w plebiscycie „Wesele, hej wesele!”. Głosy na swoich faworytów możecie oddawać do północy 1 października. Głosy można oddawać wysyłając SMS pod numer 7148.W treści SMS-a należy wpisać prefiks i numer wybranego kandydata (koszt SMS-a to 1 zł + VAT). Zwycięzców w poszczególnych kategoriach uhonorujemy podczas uroczystej Gali Nadwiślańskich Mistrzów Branży Ślubnej 2018. Zostaną oni także zaprezentowani na łamach „Tygodnika Nadwiślańskiego”. Dodatkową nagrodą dla laureatów plebiscytu będzie możliwość bezpłatnej reklamy w papierowym wydaniu „TN” oraz na stronie internetowej tyna.info.pl, gdzie można śledzić także aktualne wyniki głosowania. Aktualne wyniki w poszczególnych kategoriach:  Lokal weselny SMS o treści: slub.lokal. (numer kandydata), np. slub.lokal.1 Zespół muzyczny/dj SMS o treści: slub.muzyka.(numer kandydata), np. slub.muzyka.1 Cukiernia SMS o treści: slub.cukiernia. (numer kandydata), np. slub.cukiernia.1 Salon piękności (fryzjerski, kosmetyczny) SMS o treści: slub.salon. (numer kandydata), np. slub.salon.1 Studio fotografi i ślubnej SMS o treści: slub.foto.(numer kandydata), np. slub.foto.1 Ślubne usługi specjalne SMS o treści: slub.uslugi.(numer kandydata), np. slub.uslugi.1

Pełna treść wiadomości na: tyna.info.pl/?p=33582
tyna.info.pl, Źródło artykułu: tyna.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola