Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Po Prostu nasz piękny Region! - Rytwiany, Chańcza, Staszów

 
Po długiej przerwie przedstawiamy Wam nowy film z naszego drona! Ujęcia do niego powstawały przez długi czas i w końcu zdecydowaliśmy się zaprezentować ich efekt. Odwiedziliśmy Rytwiany, Chańczę oraz jeszcze raz lataliśmy nad Staszowem, lecz tym razem nocą. Jeśli - tak jak my - jesteście zauroczeni naszym regionem nie zapomnijcie udostępnić filmu i pokazać go przyjaciołom i rodzinie. Emotikon smile Polubcie także nasz fanpage - jeśli jeszcze tego nie zrobiliście- bo już wkrótce pojawią się na nim nowe filmy! Serdecznie dziękujemy Panu Wacławowi Szczoczarzowi z Gospodarstwa Rybackiego w Rytwianach oraz księżom z Pustelni Złotego Lasu za pomoc przy realizacji materiału i umożliwienie wykonania ujęć. _________________________ music: Mount Olympus by Approaching Nirvana (youtube.com/user/approachingnirvana) download here: apple.co/1FNmJlr

 


PoProstu.info
 
Data pliku video: 2016-03-25, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola