Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Po raz ostatni w takim składzie zebrała się Rada Miasta i Gminy

Data publikacji: 2018-11-17, Data modyfikacji: 2018-11-18
A A AWydrukDrukuj  
 
Po raz ostatni w VII kadencji zebrała się Rada Miasta i Gminy Baranowie  Sandomierskim. Na zakończenie obrad w sali kameralnej MGOK-u każdy z radnych otrzymał okolicznościową statuetkę, książkę oraz podziękowanie na piśmie. – Pragnę wyrazić satysfakcję, że mimo różnic poglądów pomiędzy nami, w tej kadencji górę brały odpowiedzialność za dobro wspólne i troska o dobro gminy. Nie była to kadencja łatwa, podejmowaliśmy różne trudne decyzje – powiedział burmistrz Marek Mazur. (ds) btr

Pełna treść wiadomości na: tyna.info.pl/?p=36257
tyna.info.pl, Źródło artykułu: tyna.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola