Belka
Sobota, 17 Listopada 2018   imieniny: Waleria, Salomea, Grzegorz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Podsumowanie działań akcji "Znicz 2018"

Data publikacji: 2018-11-06, Data modyfikacji: 2018-11-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Podczas tegorocznej akcji „Znicz 2018” na drogach powiatu tarnobrzeskiego było bezpiecznie i spokojnie, obyło się bez wypadków drogowych. Przez pięć dni działań, policjanci czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących po drogach naszego powiatu oraz nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby swoich bliskich. W tym okresie, policjanci wyeliminowali z ruchu 3 pijanych rowerzystów, odnotowali 13 kolizji drogowych. Tegoroczna akcja „Znicz” trwała pięć dni, od 31 października do 4 listopada. Podczas akcji policjanci na drogach powiatu tarnobrzeskiego skontrolowali 217 osób. Policjanci wyeliminowali z ruchu 3 pijanych kierowców, odnotowali 13 kolizji drogowych. Źródło policja.

Pełna treść wiadomości na: tyna.info.pl/?p=35280
tyna.info.pl, Źródło artykułu: tyna.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola