Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Powitajmy Nowy Rok na Placu Piłsudskiego!

Data publikacji: 2018-12-31, Data modyfikacji: 2019-01-01
A A AWydrukDrukuj  
 
Zapraszamy stalowowolan na powitanie nowego 2019 roku na Placu Piłsudskiego. Gorące taneczne rytmy zapewni duet DJ WUDU i Mariusz Godzina Live Act! Sylwestrowy wieczór rozpocznie się familijnie. Od godziny 22.00 na rodziców wraz z dziećmi czekać będą balony ze wstążeczkami, na których będzie można napisać swoje osobiste życzenia ze Stalowej Woli dla Świata. Puścimy je wspólnie o godzinie 22.15 z nadzieją na przepiękny podniebny spektakl z udziałem 300 balonów. O 23.30 zaprosimy mieszkańców do udziału w miejskim polonezie. Lasowiackie pary poprowadzą korowód tancerzy po Placu Piłsudskiego. Tuż przed północą ze sceny popłyną noworoczne życzenia, a po wspólnym odliczaniu przywitamy Nowy Rok fajerwerkami. Należy dodać, że to ostatni Sylwester, któremu będą one towarzyszyć. Zapraszamy! MIEJSKI SYLWESTER 2018 31 grudnia Plac Piłsudskiego 22.00 – Noworoczne życzenia ze Stalowej Woli balonem w świat! 22.30 – DJ WUDU i Mariusz Godzina Live Act – koncert – część I 23.30 – Polonez miejski z Lasowiakami 23.55 – Noworoczne życzenia 00.00 – Pokaz sztucznych ogni 00.05 – DJ WUDU i Mariusz Godzina Live Act – koncert – część II 1.00 – Zakończenie  

Pełna treść wiadomości na: tyna.info.pl/?p=39107
tyna.info.pl, Źródło artykułu: tyna.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola