Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

PYTAMY WŁADZĘ - czekamy na Wasze pytanie do wójtów, burmistrzów, prezydentów i starostów

Data publikacji: 2018-08-03, Data modyfikacji: 2018-08-04
A A AWydrukDrukuj  
 
Chcesz zapytać wójta, burmistrza, prezydenta, starostę lub innego urzędnika samorządowego o sprawy, które Cię nurtują, a nie możesz lub nie chcesz zrobić tego bezpośrednio? Skontaktuj się z nami. Przekażemy twoje pytania adresatowi, a odpowiedzi opublikujemy na naszych łamach. Tym, którzy nie chcą ujawniać swoich personaliów, gwarantujemy pełną anonimowość. W jaki sposób się z nami kontaktować?dzwoniąc pod numer 15 822 52 40pisząc na adres mailowy: redakcja@tyna.info.plwysyłając list pod adres:„Tygodnik Nadwiślański”ul. 1 Maja 4a, 39-400 Tarnobrzeg

Pełna treść wiadomości na: tyna.info.pl/?p=32119
tyna.info.pl, Źródło artykułu: tyna.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola