Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Radny przyniósł bombę do urzędu! [W najnowszym TN]

Data publikacji: 2018-09-05, Data modyfikacji: 2018-09-08
A A AWydrukDrukuj  
 
Do niecodziennej sytuacji doszło we wtorek w Tarnobrzegu. Z sąsiadującego z siedzibą prezydenta budynku przy ulicy Kościuszki, w którym mieści się między innymi Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta oraz kilka innych instytucji, ewakuowano kilkadziesiąt osób. Teren wokół niego ogrodzono taśmami i wezwano saperów. Wszystko przez znalezisko, które chwilę wcześniej przyniósł tam… radny Marian Kołodziej. – Znaleźli to robotnicy pracujący przy pogłębianiu rowu melioracyjnego prowadzącego od ulicy Sienkiewicza w kierunku ulicy Ludowej (os. Mokrzyszów – przyp. red.) To taki nieduży pocisk. Ja wiem? Może ze 25 centymetrów długości. O średnicy tak z pięć czy trochę więcej – mówi. Nie namyślając się długo radny zawinął znalezisko w reklamówkę, wsadził do swojego samochodu i ruszył w stronę centrum miasta – do urzędu… (rn) Galerię znajdziecie niżej!  Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu „TN”. KUP e-TN (kliknij w obrazek poniżej) Fot. B. Myśliwiec  

Pełna treść wiadomości na: tyna.info.pl/?p=33120
tyna.info.pl, Źródło artykułu: tyna.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola