Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Reggae Andrzejki [zapowiedź]

Data publikacji: 2018-11-29, Data modyfikacji: 2018-11-30
A A AWydrukDrukuj  
 
1 grudnia o godz. 19 w Lapidarium pod Ratuszem w Sandomierzu odbędą się kolejne Andrzej Reggae. Tym razem koncertowym bohaterem wieczoru będzie zespół „Strojnowy”, którego lider, Piotr „Struna” Strojnowski, jest znany jako założyciel legendarnej formacji „DAAB”. Występ gwiazdy wieczoru poprzedzą koncerty w wykonaniu Dj Makena oraz zespołu „Rege z Tarnobrzega. Bilety w cenie 20 złotych (przedsprzedaż) i 25 złotych przed koncertem. Liczba miejsc ograniczona. (rs)

Pełna treść wiadomości na: tyna.info.pl/?p=37271
tyna.info.pl, Źródło artykułu: tyna.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola