Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rozbudowana przyszkolna hala sportowa przy ZS nr 2 w Stalowej Woli

Data publikacji: 2018-11-02, Data modyfikacji: 2018-11-04
A A AWydrukDrukuj  
 
Rozbudowana kosztem 3,6 mln zł przyszkolna hala sportowa przy ZS nr 2 stała się prezentem dla obchodzącego 20-lecie swego istnienia Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego w Stalowej Woli, będącego częścią ZS-2. Zarówno SLO, jak i funkcjonująca w tym samym kompleksie obiektów PSP-11 specjalizują się w rozwijaniu zamiłowań i talentów sportowych swoich uczniów. Działa tutaj m.in. Szkoła Mistrzostwa Sportowego, Kuźnia Koszykówki. Rozbudowa hali sportowej poprzez wydłużenie jej osi aż o 24 metry oraz dobudowaniu pomieszczeń socjalnych, zdecydowanie poprawia warunki do prowadzenia zajęć pod jednym dachem przez wiele grup sportowych jednocześnie. Inwestycja została dofinansowana kwotą miliona złotych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. (r)

Pełna treść wiadomości na: tyna.info.pl/?p=34991
tyna.info.pl, Źródło artykułu: tyna.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola