Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ruchomy punkt promocyjno-informacyjny w Sandomierzu

Data publikacji: 2018-11-18, Data modyfikacji: 2018-11-18
A A AWydrukDrukuj  
 
W ramach ogólnopolskiej kampanii „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej” Wojskowa Komenda Uzupełnień w  Sandomierzu organizuje ruchomy punkt promocyjno-informacyjny. Będzie on miał za zadanie nieść pomoc wszystkim zainteresowanym wstąpieniem do polskiej armii. W punkcie udzielane będą ponadto informacje, w jaki sposób zostać żołnierzem Wojsk Obrony Terytorialnej lub Narodowych Sił Rezerwowych, odbyć służbę przygotowawczą bądź wkroczyć na ścieżkę szkolnictwa wojskowego. Spotkania z przedstawicielami WKU i 3 Sandomierskiego Batalionu Radiotechnicznego będą odbywać się w następujących miejscach: 19-20 listopada – Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu, 21-22 listopada – Urząd Gminy w Klimontowie, 23 listopada – Urząd Miasta i Gminy w Koprzywnicy, 24-25 listopada – Galeria Królewska w Sandomierzu. (jż)  

Pełna treść wiadomości na: tyna.info.pl/?p=36277
tyna.info.pl, Źródło artykułu: tyna.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola