Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ruszył proces prezydenta Tarnobrzega [ZDJĘCIA]

Data publikacji: 2018-10-08, Data modyfikacji: 2018-10-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Przed tarnobrzeskim Sądem Rejonowym rozpoczął się proces Grzegorza Kiełba, prezydenta Tarnobrzega, oskarżonego przez Prokuraturę Krajową o przyjęcie 20 tys. zł łapówki. Sąd przez kilka godzin słuchał wyjaśnień oskarżonego, potem prowadzący proces sędzia Jacek Morzycki był zmuszony ogłosić przerwę w rozprawie do 29 października. Stało się tak, bowiem kluczowy dla przebiegu procesu świadek, tarnobrzeski biznesmen i radny Dariusz Kołek nie stawił się przed obliczem Temidy. Okazało się, że mimo dwukrotnego powiadamiania drogą pocztową, nie odebrał wezwania do sądu. W tej sytuacji sędzia J. Morzycki zarządził doręczenie świadkowi wezwania za pośrednictwem policji. Więcej w papierowym wydaniu „TN”. Fot. B. Myśliwiec

Pełna treść wiadomości na: tyna.info.pl/?p=33646
tyna.info.pl, Źródło artykułu: tyna.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola