Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sam zgłosiłem się do CBA [wywiad][W najnowszym TN]

Data publikacji: 2018-08-08, Data modyfikacji: 2018-08-10
A A AWydrukDrukuj  
 
Jak się można było spodziewać, ubiegłotygodniowy wywiad z oskarżonym o korupcję prezydentem Tarnobrzega Grzegorzem Kiełbem odbił się w mieście głośnym echem, wywołując falę dyskusji na różnych społecznościowych forach. W poniedziałek naszą redakcję odwiedził DARIUSZ KOŁEK – radny i przedsiębiorca, który odegrał jedną z głównych ról w akcji zakończonej wkroczeniem agentów Centralnego Biura Antykorupcyjnego do gabinetu włodarza siarkowego grodu. Dostarczył oświadczenie, zawierające komentarz do niektórych wypowiedzi zawieszonego prezydenta. Zgodził się też odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących afery, która zachwiała posadami tarnobrzeskiego samorządu. – Zaprzecza Pan, że proponował Grzegorzowi Kiełbowi pomoc finansową i zapewnia, że nie udzielał mu żadnej pożyczki. Te słynne 20 tysięcy złotych było więc łapówką? Za co? – Obowiązuje mnie tajemnica śledztwa i nie mogę mówić wszystkiego o tej sprawie. Mogę natomiast powiedzieć, że 16 stycznia, w dniu, w którym w Urzędzie Miasta miały być wyłożone do publicznego wglądu plany zagospodarowania przestrzennego osiedli Mokrzyszów i Centrum (nasz rozmówca na terenie objętym każdym z nich posiada działki inwestycyjne – red.) pan prezydent zaprosił mnie do siebie. Odbyliśmy kilkunastominutową rozmowę, podczas której padły z jego ust słowa, które nigdy nie powinny paść… (rn) Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu „TN”. KUP e-TN (kliknij w obrazek poniżej)    

Pełna treść wiadomości na: tyna.info.pl/?p=32335
tyna.info.pl, Źródło artykułu: tyna.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola