Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Samochód stoczył się do Wisły

Data publikacji: 2018-08-13, Data modyfikacji: 2018-08-14
A A AWydrukDrukuj  
 
admin on 13 sie 2018 - 10:21Samochodu, który wpadł do Wisły na wysokości nieczynnej przeprawy promowej w miejscowości Winnica koło Połańca poszukują od niedzielnego wieczora staszowscy strażacy. Na szczęście w aucie nikogo nie było... - Sygnał o zdarzeniu dostaliśmy w niedzielę po godzinie 17 - opowiadał Grzegorz Rajca ze staszowskiej straży pożarnej. - Z relacji użytkownika auta wynikało, że mężczyzna wjechał na podjazd do nieczynnej przeprawy promowej, źle zabezpieczone auto stoczyło się do wody. Z informacji od kierowcy wynikało, że w samochodzie nikogo nie było. Autor: elzemPełna treść na stronie Echo Dnia

Pełna treść wiadomości na: 4882 at staszowskie.pl
staszowskie.pl, Źródło artykułu: staszowskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola