Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Siarkowcy Dzieciakom [zapowiedź][patronat TN]

Data publikacji: 2018-12-20, Data modyfikacji: 2018-12-20
A A AWydrukDrukuj  
 
W Tarnobrzegu ruszyła dziewiąta już edycja charytatywnej akcji Siarkowcy Dzieciakom. W tym tarnobrzescy kibice pomagają nie tylko najmłodszym. Zbierają pieniądze na dla pomoc na Domu Pomocy Społecznej, mieszczącego się na osiedlu Mokrzyszów i Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego, mającego siedzibę przy ulicy Dekutowskiego. W tarnobrzeskich lokalach pojawiły się już puszki z logo akcji, do których można wrzucać datki. 29 grudnia w Kopalni Mocy odbędzie się odpłatny trening kettlebell, z którego dochód zasili jej konto. Na styczeń i luty kibice zaplanowali organizację charytatywnych turniejów w grę Fifa19 i kręgle, a także koncert hip-hopowy. Ich daty nie są na razie znane. Finał akcji odbędzie się 23 Lutego w Tarnobrzeskim Domu Kultury. (rn) Chcących przekazać przedmiot lub usługę na licytacje, albo zostać partnerem akcji mogą kontaktować się z jej organizatorami przez Facebooka – www.facebook.com/SIARKA1957 .

Pełna treść wiadomości na: tyna.info.pl/?p=38522
tyna.info.pl, Źródło artykułu: tyna.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola