Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Śmierć w ogniu

Data publikacji: 2018-12-07, Data modyfikacji: 2018-12-10
A A AWydrukDrukuj  
 
admin on 7 gru 2018 - 18:18Nadpalone zwłoki prawdopodobnie mężczyzny znaleźli strażacy w jednym z pomieszczeń objętego pożarem domu w miejscowości Miłoszowice w gminie Bogoria. O zdarzenia strażaków poinformowano w piątek przed godziną 16. – Dostaliśmy sygnał o pożarze domu w miejscowości Miłoszowice w gminie Bogoria – wyjaśniał Grzegorz Rajca, zastępca komendanta powiatowego staszowskiej straży pożarnej. Na miejscu pracowało osiem jednostek straży pożarnej. – Ogniem objęto było jedno pomieszczenie – kuchnia. Po wejściu do środka strażacy natknęli się na nadpalone już ciało człowieka. Lekarz pogotowia, które także przybyło, stwierdził zgon – tłumaczył Grzegorz Rajca. Autor: elzemPełna treść na stronie Echo Dnia

Pełna treść wiadomości na: 5077 at staszowskie.pl
staszowskie.pl, Źródło artykułu: staszowskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola