Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Świąteczny prezent od "Małego Księcia" i Telewizji Lokalnej TVL [zdjęcia i wideo]

Data publikacji: 2018-12-24, Data modyfikacji: 2018-12-26
A A AWydrukDrukuj  
 
Zespół Szkół Społecznych nr 2 im. Małego Księcia w Tarnobrzegu i tarnobrzeska Telewizja Lokalna TVL przygotowały z okazji nadchodzących Świat Bożego Narodzenia niespodziankę – specjalny świąteczny teledysk. Będzie on emitowany w świątecznym programie TVL, dostępnym zarówno w sieciach kablowych, jak i w internecie. Publiczna premiera piosenki „Szczęśliwych dni” odbyła się na koncercie zorganizowanym w Tarnobrzeskim Domu Kultury, przy szczelnie wypełnionej sali widowiskowej. Wystąpili na nim uczniowie „Małego Księcia” – od najmłodszych uczniów szkoły podstawowej, po licealistów. – Dzieci uwielbiają te występy, cieszą się, radość na scenie jest nieopisana – mówi Renata Wiórkiewicz, koordynator artystyczny z „Małego Księcia”. (wel)

Pełna treść wiadomości na: tyna.info.pl/?p=38941
tyna.info.pl, Źródło artykułu: tyna.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola