Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Szamba Betonowe Zbiornik Na Szambo Betonowy

Data dodania: 2013-06-29
 
Szamba betonowe,zbiornik na ścieki (szambo), deszczówkę, gnojówkę i gnojowicę.

Zbiornik na szambo posiada APROBATĘ TECHNICZNĄ ITB, atest PZH, projekt techniczny oraz deklarację zgodności do każdej faktury.

Gwarancja na zbiornik. Różne pojemności - jednokomorowe i wielokomorowe.

Zbiornik wykonany jest z betonu klasy B-25, B-30 - monolityczny czyli ściany zbiornika odlewane są razem z dnem,

beton jest wibrowany z dodatkiem plastfikatorów i hydrouszczelniaczy zbrojony stalą żebrowaną oraz zabezpieczony od zewnątrz masą asfaltowo-kauczukową,

co pozwala nam uzyskać wysoką jakość betonu, szczelność i wytrzymałość.Zbiornik kompletny z płytą wierzchnią grubości 10 cm, kominkiem 0,5 m wysokości oraz włazem betonowym.

Na życzenie klienta (za dopłatą ) dostępne są płyty wzmacniane tzw. przejazdowe(grubość 15cm i podwójnie zbrojone, wytrzymujące obciążenie samochodu).Zapewniamy transport z HDS-em. Montaż w przygotowanym wykopie na terenie całego kraju.Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży a tym samym wyroby najwyższej jakości.

Kontakt
Zapraszamy

tel. 881 437 564 / 694 745 332 w godz. 6:00 - 23:00 pon - niedz

e-mail: wm-bet@wp.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola