Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Szlachetna Paczka" od policjantów

Data publikacji: 2018-12-11, Data modyfikacji: 2018-12-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Sandomierscy policjanci włączyli się w akcję „Szlachetna Paczka”, przygotowując potrzebującym paczki z podarunkami. Dzięki dużemu zaangażowaniu funkcjonariuszy z całego powiatu sandomierskiego przygotowane zostały prezenty dla jednej z potrzebujących rodzin. Funkcjonariusze bardzo chętnie przyłączyli się do akcji i uczestniczyli w zbiórce rzeczy odpowiadających indywidualnym potrzebom rodziny, która znalazła się w trudnej sytuacji materialnej z niezależnych od siebie przyczyn. Podarunki już w sobotę trafiły do potrzebującej rodziny. Wczoraj natomiast odbył się finał „Szlachetnej Paczki”, na którym organizatorzy przekazali podziękowania wszystkim darczyńcom. Celem akcji jest mądra pomoc potrzebującym, czyli taka, która daje szansę na zmianę. Dlatego paczki trafiają do tych rodzin, dla których wsparcie stanie się impulsem do zmiany. Źródło policja.  

Pełna treść wiadomości na: tyna.info.pl/?p=38275
tyna.info.pl, Źródło artykułu: tyna.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola