Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

W Staszowie podpisano umowę z kolejnym inwestorem

Data publikacji: 2018-05-29, Data modyfikacji: 2018-05-31
A A AWydrukDrukuj  
 
admin on 29 Maj 2018 - 22:51Markowe meble ze Staszowa? Czemu nie. W Staszowie podpisano umowę z drugim inwestorem, który wybuduje zakład na terenie miejscowej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. To Angelika Kubera, prezes firmy Angel Invest. Firma Angel Invest kupiła tutaj działkę za pół miliona złotych. Będzie produkowała meble kuchenne, biurowe. Na początek będzie 10 miejsc pracy, docelowo powstanie około 50. Prezesem Angel Invest jest Angelika Kubera. Jest pierwszą kobietą inwestorem w Specjalnej Strefie Ekonomicznej na terenie gminy Staszów. Wybuduje zakład produkcyjny i ruszy z produkcją do końca 2019 roku. Na ten rok planuje „dopiąć na ostatni guzik” dokumentację i ogrodzić działkę. Autor: Agata Chrobot, UMiG StaszówPełna treść na Echo Dnia

Pełna treść wiadomości na: 4827 at staszowskie.pl
staszowskie.pl, Źródło artykułu: staszowskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola