Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Warsztaty: Czy "teatr uczy nas żyć", czy to samo "życie nas uczy udawać"?

Data publikacji: 2018-11-06, Data modyfikacji: 2018-11-07
A A AWydrukDrukuj  
 
WARSZTATY: 6 listopada, godz. 16:45 – sala kameralna Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie. Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie zaprasza  na warsztaty dla wszystkich zainteresowanych zgłębieniem sztuki występowania na scenie. Poprowadzą je sami aktorzy występujący w „Chory z urojenia”, sztuki która zostanie wystawiona w SOK 6 listopada o godz. 19:00. Molierowski „Chory z urojenia” będzie kanwą spostrzeżeń i refleksji na temat tego jak często dajemy sobie wmawiać to i owo, jak często jesteśmy manipulowani? Komu należy wierzyć, a kto nas bezpardonowo oszukuje? Nasze warsztaty to skrupulatnie dobrany zestaw zabaw, ćwiczeń (od ruchowych, poprzez scenki dramowe, na pisemnych działaniach w małych grupach kończąc) w obrębie podświadomości i wyobraźni. Będziemy uczyli się od Moliera – mistrza komedii, skrzącej często gorzką mądrością, jak być bardziej bacznymi obserwatorami rzeczywistości i znawcami ludzkiej natury, ale też uważnymi widzami Teatru. Teatr! „Bo tu mądrzej lub chociaż zabawniej…” Co warto zabrać na warsztaty? Wygodny strój i ciekawość – siebie i drugiego człowieka! Zapraszam, Jadwiga Jagoda Skowron (Coach, trener NLP)

Pełna treść wiadomości na: tyna.info.pl/?p=35227
tyna.info.pl, Źródło artykułu: tyna.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola