Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wskoczył do studni. Nie przeżył

Data publikacji: 2018-12-03, Data modyfikacji: 2018-12-04
A A AWydrukDrukuj  
 
admin on 3 gru 2018 - 21:47Tragiczne zajście w gminie Bogoria, w powiecie staszowskim. Mężczyzna wskoczył do studni, nie przeżył. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 3 grudnia w miejscowości Wola Malkowska. O sprawie straż pożarna została powiadomiona w poniedziałek po godzinie 13.20. - Ze zgłoszenia wynikało, że starszy mężczyzna wskoczył do studni o głębokości około siedmiu metrów - informował Grzegorz Rajca, zastępca komendanta powiatowego staszowskiej straży pożarnej. Na miejsce pojechało w sumie sześć zastępów straży pożarnej, w tym specjalistyczna grupa ratownictwa wysokościowego z Kielc. - Przed naszym przybyciem mężczyzna został wydobyty przez sąsiadów, nasi ratownicy podjęli reanimację poszkodowanego. Autor: elzemPełna treść na Echo Dnia

Pełna treść wiadomości na: 5076 at staszowskie.pl
staszowskie.pl, Źródło artykułu: staszowskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola