Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wystąpi Carminho [zapowiedź]

Data publikacji: 2018-08-23, Data modyfikacji: 2018-08-24
A A AWydrukDrukuj  
 
MIELEC. 24 sierpnia o godz. 19.30 w ramach Mieleckiego Festiwalu Muzycznego w Parku Oborskich odbędzie się koncert portugalskiej artystki Carminho. To jedna z najbardziej znanych artystek fado na międzynarodowych scenach muzycznych. Carminho pierwszą płytę wydała w 2009 r. Album „Fado” szybko pokrył się platyną i stał się jednym z najbardziej uznanych albumów dekady. Debiutancka płyta osiągnęła wielki sukces, a Portugalczycy pokochali Carminho. Album zdobył też popularność na wyspach brytyjskich. Artystka koncertuje na całym świecie, a na jej trasie koncertowej znajdują się takie kraje jak: Finlandia, Szwecja, Peru, Chile, Argentyna, Kolumbia, Chiny, Indie, Łotwa, USA, Niemcy, Wielka Brytania, Korea Południowa, Polska, Francja, Austria, Dania. Wokalistka dała też koncerty w Brazylii. Bilety na koncert w Mielcu w cenie 40 i 30 zł można nabyć w kasie kina „Galaktyka”. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych koncert zostanie przeniesiony do sali widowiskowej Domu Kultury SCK. (rs)

Pełna treść wiadomości na: tyna.info.pl/?p=32817
tyna.info.pl, Źródło artykułu: tyna.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola