Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zakończono kolejne inwestycje

Data publikacji: 2018-12-11, Data modyfikacji: 2018-12-11
A A AWydrukDrukuj  
 
We wtorek 10 grudnia urzędnicy miejscy dokonali odbioru technicznego inwestycji na osiedlach Stare Miasto, Sielec i Sobów. Budowa placu zabaw na Placu Górnika, w ramach zadania pn. „Rewitalizacja Placu Górnika” (Budżet obywatelski). Zakres prac: roboty przygotowawcze, wykonanie bezpiecznej nawierzchni (typu trawa syntetyczna) placu zabaw, dostawa i montaż wyposażenia placu zabaw. Wartość inwestycji: 99 761,14  brutto. Termin realizacji:  od 10.09.2018 r. do  30.11.2018 r. Budowa siłowni plenerowej na osiedlu Sielec w Tarnobrzegu przy ul. Sieleckiej 26, w ramach zadania pn. „Budowa siłowni zewnętrznej – Os. Sielec” Budżet obywatelski + dofinansowanie zadania na kwotę 25 000,00 zł z Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA) – Ministerstwa Sportu i Turystyki. Zakres prac: budowa siłowni plenerowej: składająca się z sześciu urządzeń oraz strefy relaksu: stołu do gry w szachy/warcaby, czterech ławek z oparciem, kosza na śmieci, tablicy z regulaminem oraz trzech stojaków na rowery, nasadzeń tawuł japońskich w odm. „Goldflame”; wykonanie nawierzchni pod urządzenia siłowni – nawierzchnia bezpieczna ze sztucznej trawy w kolorze zielonym, amortyzująca upadek; wykonanie ścieżki pieszej z kostki betonowej koloru piaskowego; demontaż części istniejącego ogrodzenia a następnie montaż jego w nowym miejscu. Wartość inwestycji: 71 641,05 zł brutto Termin realizacji:  od 10.09.2018 r. do  27.11.2018 r. Budowa alejek pieszych na osiedlu Sobów przy ul. Olszowej w Tarnobrzegu, w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Sobów – Osiedle Marzeń (Budżet obywatelski) Zakres prac: roboty ziemne, obrzeża betonowe o wym. 20×6 cm na ławie betonowej, podbudowa z kruszywa łamanego o grub. 15 cm, nawierzchnia z kostki betonowej grub. 6 cm (kolor szary i czerwony) na podsypce cementowo-piaskowej. Wartość inwestycji: 81 500,00 zł brutto Termin realizacji:  od 03.08.2018 r. do  30.11.2018 r.  

Pełna treść wiadomości na: tyna.info.pl/?p=38260
tyna.info.pl, Źródło artykułu: tyna.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola