Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zdobądź PODWÓJNY BILET DO KINA na dowolny seans!

Data publikacji: 2018-11-15, Data modyfikacji: 2018-11-15
A A AWydrukDrukuj  
 
Raz w tygodniu każde z Kino „Wisła” w Tarnobrzegu, Kino „Starówka” w Sandomierzu , Kino „Wrzos” w Stalowej Woli, Kino „Helios”w Stalowej Woli i Kino „Metalowiec” w Nowej Dębie przekaże podwójny bilet dla czytelników „TN”. Otrzymują go osoby, które zwyciężą w konkursie przeprowadzonym za pośrednictwem naszej strony na Facebooku. Konkursy będę ogłaszane w czwartki i piątki. Konkurs „Starowka”: https://www.facebook.com/konkursstrarowka1 KOnkurs „Helios”: https://www.facebook.com/konkursheliosstw1 Kolejne konkursy pojawią się niebawem! Aby odebrać zdobyte w konkursie wejściówki, należy zgłosić się do kasy wybranego kina z aktualnym numerem „TN”. Więcej informacji zwycięzcy dostaną od nas za pośrednictwem Facebooka. Konkursowe bilety należy wykorzystać przed upływem dwóch tygodni od rozstrzygnięcia konkursu. Śledźcie naszą stronę na Facebooku:   Tygodnik Nadwiślański Regulamin zabawy dostępny tutaj: http://tyna.info.pl/regulaminy/regulamin-konkursu-zdobadz-podwojny-bilet-do-kina/

Pełna treść wiadomości na: tyna.info.pl/?p=36142
tyna.info.pl, Źródło artykułu: tyna.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola