Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ze Staszowa w Mam Talent. Sześć razy "tak"!

Data publikacji: 2018-09-17, Data modyfikacji: 2018-09-17
A A AWydrukDrukuj  
 
admin on 17 wrz 2018 - 20:3414-letnia Monika i 9-letni Szymon Urbanowiczowie z miejscowości Sztombergi w powiecie staszowskim pokazali swoje zdolności muzyczne w nowej edycji programu „Mam talent” w telewizji TVN. Rodzeństwo wystąpiło osobno, ale w jednym odcinku! Wszyscy jurorzy byli zachwyceni. W sobotnim odcinku oglądaliśmy między innymi tańczącego krawca, grających na bębnach Japończyków i... zdolne rodzeństwo spod Staszowa, Monikę i Szymona Urbanowiczów. Najpierw wystąpił Szymek. Na perkusji, jak zwykle z lekkością i charyzmą, zagrał przebój zespołu Europe - "The Final Countdown". Autor: AWAPełna treść na stronie Echo Dnia

Pełna treść wiadomości na: 4893 at staszowskie.pl
staszowskie.pl, Źródło artykułu: staszowskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola