Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Kamień dekoracyjny JEDYNY TAKI SPRAWDŹ SAM!!!

 

Oferujemy płytki z wyjątkowo pięknego, trwałego oraz odpornego na warunki atmosferyczne piaskowca pochodzącego z okolic Smerdyny. Można z niego bez problemu wykonywać podmurówki pod budynki, ogrodzenia, piwnice, grille, ścieżki, podjazdy, skalniaki, oczka wodne itp. 
W ofercie posiadamy kamień łamany surowy oraz płyty kamienne o grubości od 2 do 20 cm. Na życzenie klienta dostosujemy wymiary kamienia do jego indywidualnych oczekiwań. Przy zamówieniu powyżej 200 m3 transport gratis. Wybierając naszą firmę gwarantujemy z naszej strony pełen profesjonalizm w doradztwie oraz obsłudze i oczywiście najlepszy jakościowo kamień.

Kontakt

Telefon 785-132-565

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola