Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Diana Ciecierska w półfinale programu The Voice of Poland!

Data publikacji: 2018-11-17, Data modyfikacji: 2018-11-18
A A AWydrukDrukuj  
 
Decyzją Piotra Cugowskiego, tarnobrzeżanka Diana Ciecierska przeszła do kolejnego etapu „Voice of Poland”. To oznacza, że znalazła się w najlepszej ósemce występujących w programie uczestników. Najnowszy odcinek „Voice of Poland” przyniósł olbrzymie emocje. Nic w tym dziwnego, rywalizacja wokalistów od tej części programu toczyła się już „na żywo”. Nasz reprezentantka, Diana Ciecierska rozpoczęła występ drużyny Piotra Cugowskiego śpiewając „You shook me all night long” z repertuaru AC/DC – utwór pozwalający na pokazanie ekspresji, ale wokalnie nie dający wielkiego pola do popisu. Tarnobrzeżanka zaśpiewała z prawdziwym rockowym „pazurem”, a jej występ został przyjęty aplauzem – zarówno widowni, jak i jury. Po podliczeniu sms-ów okazało się, że najwięcej głosów otrzymał Maksymilian Kwapień, który zaśpiewał piosenkę Maanamu. O tym, kto poza nim awansuje dalej, musiał zdecydować Piotr Cugowski. Nad swoim werdyktem nie zastanawiał się ani chwili. – Diana, byłaś petardą !! Przechodzisz dalej – stwierdził krótko. Decyzję szefa zespołu widownia przyjęła z entuzjazmem. (wel)

Pełna treść wiadomości na: tyna.info.pl/?p=36406
tyna.info.pl, Źródło artykułu: tyna.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola