Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Girls Freerun Staszów

 
W chwili dodania filmu miałyśmy za sobą cztery miesiące teoretycznie dobrych treningów, ale praktycznie wtedy jeszcze nie wyszłyśmy szczęśliwie z okresu- choć dość lekkiej- jamakaszerki. Myśl która nas pchała i doprowadziła do tego, że wpadłyśmy na pomysł zrobienia filmu, a potem zrealizowałyśmy owy pomysł, to... chęć pokazania, że to kochamy, że wciągnęłyśmy się, że możemy, że DZIEWCZYNY także MOGĄ dojść do czegoś pod tym względem. Obecnie choć film co do umiejętności uważamy za totalny niewypał- jako film postrzegamy (bynajmniej ja, G) za świetną pamiątkę. Za film, dzięki któremu wiemy, jak bardzo jeszcze dalej mogłyśmy dojść. Pozdrawiam, G.

 


Aleksandra Nagórka
 
Data pliku video: 2007-10-14, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola