Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Petycja na wagę życia

Data publikacji: 2018-11-21, Data modyfikacji: 2018-11-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Jeden z uczniów tarnobrzeskiego „Kopernika” cierpi na zanik mięśni. Cierpi bardzo, czego świadkami są jego najbliżsi. W gronie tym są również nauczyciele, którzy prowadzą nauczanie indywidualne tego młodego człowieka. Wszyscy chcieliby pomóc, bo mają wiarę w to, że istnieje nadzieja. – Pojawiła się szansa na to, by nasz uczeń miał dostęp do lekarstwa,które póki co jest bardzo drogie. Jeśli jednak odpowiednio wiele osób podpisze petycję o refundację tego leku, chory otrzyma go za darmo – podkreśla Bogusław Lubański, nauczyciel w tarnobrzeskim LO. – Podpiszcie poniższą petycję i przekażcie ją dalej w świat – rodzicom i wszystkim znajomym. Czasu jest niewiele bo musimy zdążyć do jutra (21 listopada)… Bądźcie dobrymi ludźmi, proszę – apeluje. Link do petycji:  https://www.petycjeonline.com/petycja_sma?fbclid=IwAR3358cbtI8FYLPeaSpFA9P04ELmyli14bTSbbCOhTHTzyJ4zDOfJOHuILk

Pełna treść wiadomości na: tyna.info.pl/?p=36762
tyna.info.pl, Źródło artykułu: tyna.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola