Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rusza największy w naszym regionie PLEBISCYT WESELNY - Wesele, hej wesele!

Data publikacji: 2018-08-03, Data modyfikacji: 2018-08-04
A A AWydrukDrukuj  
 
Celem plebiscytu jest wyłonienie mistrzów branży ślubnej – firm, które każdej młodej parze mogą przygotować prawdziwe wesele marzeń. Wszystkim tym, którzy w najbliższej przyszłości planują stanąć na ślubnym kobiercu, chcemy pomóc w wyborze najlepszego lokalu na przyjęcie, zespołu, który sprawi, że ich weselna impreza na długo pozostanie w pamięci gości. Ocenie czytelników poddamy również cukiernie, salony fryzjerskie i kosmetyczne, firmy zajmujące się fotografią ślubną oraz te, które świadczą „usługi specjalne”, mające dodatkowo uatrakcyjnić wyjątkową dla wszystkich nowożeńców uroczystość. Zapraszamy do wspólnej zabawy, której podsumowanie nastąpi w październiku, podczas uroczystej Gali Nadwiślańskich Mistrzów Branży Ślubnej 2018. Jak zgłosić kandydatów? Plebiscyt przeprowadzony zostanie w pięciu kategoriach: 1. Lokal weselny 2. Zespół muzyczny/dj 3. Cukiernia 4. Salon piękności (fryzjerski, kosmetyczny) 5. Studio fotografi i ślubnej 6. Ślubne usługi specjalne Kandydatury można zgłaszać od 2 sierpnia 2018 roku od godz. 8 na trzy sposoby: pocztą tradycyjną na adres: „Tygodnik Nadwiślański”, ul. 1 Maja 4a, 39-400 Tarnobrzeg, za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail: redakcja@tyna.info.pl) oraz przez portal społecznościowy Facebook, wpisując dane kandydata pod postem z informacją o plebiscycie. Zgłoszenia przyjmowane będą do 24 sierpnia 2018 roku do godz. 15. Spośród zgłoszonych kandydatów, w każdej z kategorii wybranych zostanie maksymalnie 10 nominowanych. Zwycięzcy Plebiscytu w poszczególnych kategoriach otrzymają pamiątkowe dyplomy i grawer tony, które zostaną wręczone podczas uroczystej Nadwiślańskiej Gali Mistrzów Branży Weselnej. Ich sylwetki zostaną także zaprezentowane na łamach „Tygodnika Nadwiślańskiego”. Dodatkowo zwycięzcy w każdej z plebiscytowych kategorii przez okres trzech miesięcy będą mogli zamieszczać swoją reklamę w papierowym wydaniu „Tygodnika Nadwiślańskiego” oraz na stronie internetowej gazety. W przypadku większej liczby zgłoszonych w którejś z kategorii, o nominacji decydować będzie kolejność zgłoszeń. 30 sierpnia na stronie www.tyna.info.pl zostanie opublikowana lista nominowanych do udziału w Plebiscycie. Lista ukaże się również tego dnia w papierowym wydaniu „Tygodnika Nadwiślańskiego”. Głosowanie esemesowe będzie trwało od 30 sierpnia do 1 października. Szczegółowy regulamin plebiscytu dostępny jest na stronie internetowej „Tygodnika Nadwiślańskiego”.

Pełna treść wiadomości na: tyna.info.pl/?p=32120
tyna.info.pl, Źródło artykułu: tyna.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
staszowski

Powiat staszowski - położony w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 924 km² i liczy 74 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Staszów. W jego skład wchodzą gminy: Osiek, Połaniec, Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów.

W minionych wiekach ziemia staszowska była we władaniu kilku rodów, stąd na jej terenach zabytkowe pałace, dwory, a nawet zamki obronne. Od szeregu stuleci był to obszar rolniczy z drobnym przemysłem opartym głównie na warsztatach rzemieślniczych. W ostatnich dziesięcioleciach w związku z wydobyciem i przetwórstwem siarki w Grzybowie i Osieku nastąpił istotny jego rozwój. Zabytki to: Staszowski Ratusz z XVIII w., Drewniana dzwonnica w Beszowej, Brama Krakowska, Pałac Artura Radziwiłła, Dwór w Ruszczy i wiele innych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola